Slovenke napolnile mrežo Latvijk
petek, 31. maj 2024 ob 21:58
Slovenska ženska reprezentanca je na tretji tekmi kvalifikacij za evropsko prvenstvo 2025 v Murski Soboti premagala Latvijo s 6:0. Izbranke Saše Kolmana so dosegle tretjo zmago v teh...

Dobovec z zanesljivo zmago na odločilni tekmi sedmič državni prvak
petek, 31. maj 2024 ob 21:51
Igralci Dobovca so sedmič osvojili naslov državnih prvakov v futsalu. Finalno serijo proti Siliku so dobili s 3:2 v zmagah. Na odločilni peti tekmi v Rogaški Slatini so bili boljši s 7:1.

Kroos in Reus se želita posloviti z najprestižnejšo lovoriko
petek, 31. maj 2024 ob 21:00
Nogometaši madridskega Reala bodo v soboto na Wembleyju lovili že 15. evropski naslov, Borussia iz Dortmunda pa drugega. Finale Lige prvakov bo sodil Mariborčan Slavko Vinčić.

Kauzer po diskvalifikaciji De Gennara tretji v Augsburgu
petek, 31. maj 2024 ob 18:05
Kajakaš Peter Kauzer je na uvodni tekmi svetovnega pokala v slalomu na divjih vodah v Augsburgu zasedel tretje mesto. V finalu je nastopil še evropski prvak iz Tacna Žiga Lin Hočevar in končal...