Nadal in Alcaraz bosta v Parizu nastopila v dvojicah
sreda, 12. junij 2024 ob 18:04
Španska teniška zveza je Rafaela Nadala uvrstila v ekipo za olimpijse igre v Parizu. V dvojicah bo nastopal s svojim naslednikom Carlosom Alcarazom, ki je v nedeljo osvojil Roland Garros.

Prvenec Norvežana na prelazu St. Gotthard, rumena majica A. Yatesu
sreda, 12. junij 2024 ob 17:30
Za uspeh kariere je Torstein Træen kot prvi prikolesaril na sloviti prelaz St. Gotthard na 2106 metrih, kjer je bil cilj 4. etape Dirke po Švici. Med kapetani je bil najmočnejši Adam Yates, ki...

Umrl legendarni "Mr. Logo" – Jerry West
sreda, 12. junij 2024 ob 17:00
V 87. letu starosti je umrl eden izmed najbolj legendarnih košarkarjev Lige NBA Jerry West, ki je bil tudi izjemen generalni menedžer. Vsi so ga klicali "Mr. Logo", saj so njegovo silhueto...

Špela Perše petnajsta na 10 kilometrov
sreda, 12. junij 2024 ob 16:39
Daljinska plavalka Špela Perše je na evropskem prvenstvu v Beogradu na 10-kilometrski olimpijski razdalji osvojila 15. mesto in dosegla osnovni cilj – uvrstitev med najboljših 16.