Iga Swiatek v velikem slogu do četrtega naslova v petih letih
sobota, 8. junij 2024 ob 15:00
Iga Swiatek je v velikem slogu še četrtič osvojila Roland Garros. V finalu je s 6:2 in 6:1 odpravila presenetljivo finalistko Jasmine Paolini. Obračun je trajal le uro in osem minut.

Jacques Villeneuve o Danielu Ricciardu
sobota, 8. junij 2024 ob 13:31
Zakaj je sploh še del formule ena? V prvih sezonah je premagal Sebastiana Vettla, ki ni bil več na vrhuncu moči. Potem je premagoval Maxa Verstappna, ki je bil star 18 let.

Savšek si je zagotovil olimpijsko vozovnico
sobota, 8. junij 2024 ob 12:47
Olimpijski zmagovalec in kanuist Benjamin Savšek je na tekmi svetovnega pokala v Pragi osvojil drugo mesto, s tem pa si je tudi zagotovil olimpijsko vozovnico za Pariz.

Šutej ne bo branila brona s prejšnjega evropskega prvenstva
sobota, 8. junij 2024 ob 11:16
Tina Šutej je dan po zmagoslavju Kristjana Čeha drugi dan evropskega prvenstva v atletiki v Rimu odpovedala nastop v kvalifikacijah v skoku s palico, so sporočili iz slovenske reprezentance.