Izraelski minister Ganc izstopil iz vojnega kabineta
nedelja, 9. junij 2024 ob 20:21
Izraelski minister Beni Ganc je danes izstopil iz izraelskega vojnega kabineta, ki je bil oblikovan po napadu palestinskega islamističnega gibanja Hamas na Izraela 7. oktobra. Ganc je sicer že konec maja zagrozil z izstopom, če kabinet do 8. junija...

Blaž Janc in Domen Makuc z Barcelono osvojila rokometno ligo prvakov
nedelja, 9. junij 2024 ob 19:58
V finalnem dvoboju na zaključnem turnirju v Kölnu so Katalonci z 31:30 premagali danski Aalborg, pri katerem si kruh sicer služi še en Slovenec Aleks Vlah.

Gajser drugi v Latviji: »Zadovoljen sem s končnim izkupičkom«
Slovenski motokrosist Tim Gajser je osvojil drugo mesto na dirki svetovnega prvenstva v latvijskem Kegumsu, potem ko je bil v obeh vožnjah drugi.

Kako (ni)so igrali: Kek nima mirnega spanca
nedelja, 9. junij 2024 ob 19:57
Pripravili smo analizo, kako so slovenski nogometni reprezentanti igrali na pripravljalnih tekmah z Armenijo (2:1) in Bolgarijo (1:1). Večina jih še ni v pravi formi.

Roland Garros: Alcaraz po petih nizih strl Zvereva
nedelja, 9. junij 2024 ob 19:47
Španski teniški as Carlos Alcaraz je zmagovalec odprtega prvenstva Francije v Parizu.