Arsenal v teatru sanj do izjemno pomembne zmage
nedelja, 12. maj 2024 ob 19:33
Nogometaši Arsenala so spet skočili na vrh premierligaške lestvice, potem ko so v derbiju 37. kroga z 1:0 v gosteh premagali Manchester United. Odločil je Leandro Trossard.

Čilenec Tabilo v Rimu šokiral Đokovića
nedelja, 12. maj 2024 ob 18:39
Prestižni teniški turnir v Rimu je že v prvem krogu ostal brez prvega nosilca. Novak Đoković je popolnoma odpovedal in 32. igralec Alejandro Tabilo je v samo 67 minutah igre s 6:2 in 6:3...

Kanada na krilih Bedarda vrnila Danski za lanski poraz
nedelja, 12. maj 2024 ob 16:36
Danska je na lanskem svetovnem prvenstvu presenetila Kanado s 3:2, kar pa je bila budnica za domovino hokeja, ki je nato osvojila naslov prvakov. Tokrat Danci niso bili kos razigranemu Connorju...

MotoGP: Martin zmagovalec dirke v Le Mansu
nedelja, 12. maj 2024 ob 15:39
Španec Jorge Martin (Pramac Ducati), vodilni v skupnem seštevku svetovnega motociklističnega prvenstva v elitnem razredu motoGP, je zmagovalec klasične dirke za VN Francije v Le Mansu.