Dubaj uradno del jadranske druščine: "Projekt, ki bo vsem prinesel koristi"
petek, 24. maj 2024 ob 16:45
Dubaj je s podpisom večletne pogodbe z Ligo ABA tudi uradno postal član jadranske druščine. Športno-poslovno sodelovanje predstavlja idealno priložnost za izpolnitev ciljev, pravijo v Ligi ABA.

"Nihče ne more biti boljši od Inzaghija"
petek, 24. maj 2024 ob 16:30
Simone Inzaghi je odlično sezono, v kateri je z Interjem osvojil italijansko nogometno prvenstvo, kronal z novim priznanjem. Izbran je bil za trenerja sezone 2023/24.

Tamara Zidanšek se je prebila v glavni del turnirja
petek, 24. maj 2024 ob 15:37
Tamara Zidanšek je v zadnjem krogu kvalifikacij Rolanda Garrosa premagala Američanko Hailey Baptiste s 7:5, 1:6, 6:3 in se tako prebila v glavni del edinega peščenega grand slama.

Rogaška po 11-metrovkah do največjega klubskega uspeha
petek, 24. maj 2024 ob 14:01
Prihodnost Rogaške zaradi težav z licenciranjem še ni znana, zato pa se je v Stožicah veselila največjega uspeha v klubski zgodovini, saj je po 11-metrovkah ugnala Gorico in osvojila pokal. V...