Fabian Cancellara

Vuelta: Nibali ostal skupno prvi
sreda, 11. september 2013 ob 19:19
Nizozemec Bauke Mollema (Belkin) je zmagal v 17. etapi kolesarske dirke po Španiji, Italijan Vicenzo Nibali (Astana) pa je ostal v skupnem vodstvu.

Bole šesti v šprintu v Burgosu
sreda, 11. september 2013 ob 18:36
Bauke Mollema je pospešil v zadnjem kilometru in presenetil šprinterje v 17. etapi kolesarske Dirke po Španiji.

sreda, 11. september 2013 ob 18:31
Madrid - Nizozemec Bauke Mollema je zmagovalec 17. etape letošnje kolesarske dirke po Španiji (2.WT). Grega Bole na 6. mestu. Vincenzo Nibali ostaja vodilni v skupnem seštevku dirke.

Rattu peklenska 14. etape dirke po Španiji, Brajkovič 42.
sobota, 7. september 2013 ob 17:35
Collada de la Gallina - Italijan Daniele Ratto je veliki zmagovalec 14. etape kolesarske dirke po Španiji. Vincenzo Nibali ostaja vodilni v skupnem seštevku dirke. Brajkovič 42. v etapi in...

Cancellari kronometer v Tarazoni, Nibali v skupnem vodstvu
Slovenske novice
sreda, 4. september 2013 ob 21:26
Brajkovič nastopil solidno.

Cancellari kronometer v Tarazoni, Nibali v skupnem vodstvu (dopolnjeno)
Ekipa
sreda, 4. september 2013 ob 21:20
Švicarski kolesar Fabian Cancellara, štirikratni svetovni in olimpijski prvak iz Pekinga v kronometru, je v 11. etapi dirke po Španiji, v kateri...

Veliki dvoboj: Cancellara ugnal Martina! Brajkovič odličen deveti!
Bicikel.com
sreda, 4. september 2013 ob 20:35
Na dirki po Španiji je bil po dnevu odmora na sporedu kronometer, ki ga je dobil Fabian Cancellara. Jani Brajkovič je zasedel 9. mesto.