Da, sprejmem piškotke in boljšo izkušnjo na tej spletni strani. Preberi več...
Ta spletna stran uporablja piškotke. Kljub prizadevanju vam zaradi narave spletne strani ne moremo zagotoviti, da ob uporabi te spletne strani ne boste prejeli piškotka z naše ali strani ponudnika agregiranih vsebin, ki bi utegnil zahtevati vaše izrecno soglasje glede na interpretacije zakonodaje, ki jo je R Slovenija sprejela na podlagi Direktive o zasebnosti in elektronskih komunikacijah. Zato vas prosimo, da sprejmete piškotke in omogočite, da tudi ta spletna stran deluje kot ostale strani na internetu.
Z uporabo spletne strani se strinjate s Pravili.
 

Revoz

Prihodnost prevozov v luči novih okoljskih in uporabniških zahtev
Delo
petek, 14. avgust 2020 ob 06:00
Gnečo javnega prevoza bi lahko delno olajšali avtonomni avtobusi. Do konca desetletja bo na cestah tretjina električnih vozil.
 
Renault na glavo obrača strategijo, slabe novice za clia?
zurnal24.si
nedelja, 9. avgust 2020 ob 09:08
Renaultov novi šef Luca de Meo je najavil novo poglavje v delovanju Renaulta. Slabe novice za clia, ki je najbolj slovenski avto in ga proizvajajo v Revozu.
 
PSA in Renault: Dva obraza (ne)uspeha
Večer
ponedeljek, 3. avgust 2020 ob 13:00
Francosko avtomobilsko industrijo predstavljata - vsaj njen bistveni oziroma najpomembnejši del - dve skupini, in...
 
Pisarniške delavce vpoklicali v proizvodnjo
zurnal24.si
ponedeljek, 3. avgust 2020 ob 12:39
Zaradi pomanjkanja delovne sile za proizvodnim trakom, so morali mesta v proizvodnji zasesti pisarniški delavci. V sindikatu so ogorčeni.
 
Odločitev: novih modelov te znamke pri nas ne bomo več videli
zurnal24.si
torek, 28. julij 2020 ob 07:11
Glede na okoliščine je veliko možnosti, da se s tem znana in za marsikoga zelo cenjena znamka poslavlja od nas.
 
Nov avtomobil iz Revoza: znane so naslednje podrobnosti
SiOL.net
ponedeljek, 27. julij 2020 ob 08:47
Renault bo začel v nekaterih državah že poleti zbirati naročila za novi električni twingo, ki ga bodo izdelovali v novomeškem Revozu.
 
Minusi so bili veliki, junija že bolje
Delo
torek, 21. julij 2020 ob 06:00
Avtomobilsko polletje: Pričakovani padci zaradi zdravstvene krize. V Revozu bodo letos izdelali 140.000 vozil.
 
<< Začetek < Nazaj 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 Naprej > Konec >>

Google Translate

English Croatian French German Italian Spanish Serbian Slovenian Hungarian