Gruzija

Gruzinci za zgodovino, Grki za okrogli jubilej na euru
torek, 26. marec 2024 ob 05:00
Drevi zadnje tekme za uvrstitev na nogometni euro v Nemčiji. Ukrajina doma v Vroclavu, Poljaki gostje v Cardiffu. Najmanj možnosti imajo Islandci.

Judo: Pogačnik in Hojak sedma v Tbilisiju
sobota, 23. marec 2024 ob 13:58
Slovenska judoista Anka Pogačnik v kategoriji do 70 kg in Martin Hojak v kategoriji do 73 kg sta danes na grand slamu v Tbilisiju osvojila sedmi mesti.

V Tbilisiju po dve zmagi Anke Pogačnik in Martina Hojaka
sobota, 23. marec 2024 ob 13:50
Slovenska judoista Anka Pogačnik (do 70 kg) in Martin Hojak (do 73 kg) sta na grand slamu v Tbilisiju osvojila sedmi mesti.

Sodniška prilagoditevna VAR
sobota, 23. marec 2024 ob 06:13
Ne gre se pritoževati, kako po vseh pravilih se je zgodila najnovejša pomlad, ki pa kot da je v letošnji ediciji že na začetku ponudila tudi možnost neposrednega doživetja sodržavljanov, ki so očitno čez zimo postali odvisni od fentanila. Tega od...

Kaja Kajzer v Tbilisiju na petem mestu
petek, 22. marec 2024 ob 17:16
Dobri boji slovenske predstavnice na velikem slamu v Gruziji.

Kaja Kajzer peta na grand slamu v Tbilisiju
petek, 22. marec 2024 ob 16:06
Slovenska judoistka Kaja Kajzer je na grand slamu v Tbilisiju v kategoriji do 57 kilogramov osvojila peto mesto. V borbi za bronasto medaljo je bila od Ljubljančanke boljša olimpijska prvakinja z...

(Dolgo branje) Strojni prevod pogovora Piersa Morgana s Slavojem Žižkom; tudi trije dobri vici
petek, 22. marec 2024 ob 15:25
Opozarjamo, da morate za pristno izkušnjo pogovor poslušati. Posnetek je na dnu članka.