Olimpijske igre

Neja Filipič v zadnji seriji do sedmega mesta, Lia Apostolovski deveta
nedelja, 9. junij 2024 ob 12:00
Neja Filipič je tretji dan evropskega prvenstva v Rimu v finalu troskoka zasedla sedmo mesto s 14,12 metra. Lia Apostolovski je v finalu skoka v višino končala na devetem mestu z 1,90 metra.

Po Bakuju, Minsku in Krakovu napočil čas za Istanbul
nedelja, 9. junij 2024 ob 10:35
Poletne evropske olimpijske igre mladih, ki so bile lani v Mariboru, bodo leta 2027 v Lignanu na italijanskem severu.

Za konec padli še Bolgari; Cretu v Stožicah pričakuje 18.000 navijačev
nedelja, 9. junij 2024 ob 10:08
Slovenski odbojkarji so drugi turnir Lige narodov v Fukuoki na Japonskem končali z zmago. Bolgarsko izbrano vrsto so premagali s 3:0 (23, 14, 21).

Beni bo branil olimpijsko zlato
sobota, 8. junij 2024 ob 21:43
Kanuist Benjamin Savšek si je na tekmi svetovnega pokala v Pragi v slalomu na divjih vodah priveslal olimpijske igre pred Luko Božičem.

Trije Slovenci še v igri za olimpijske kvote v kajakaškem krosu
Sportal
sobota, 8. junij 2024 ob 19:54
Na tekmi kajakaškega krosa na preizkušnji svetovnega pokala v slalomu na divjih vodah v Pragi v boju za olimpijski nastop med Slovenci ostajajo Lea Novak, Naja Pinterič in Žiga Lin Hočevar, so...

Olimpijski prvak Jacobs ubranil evropski naslov na 100 metrov
sobota, 8. junij 2024 ob 19:45
Drugi dan evropskega prvenstva v Rimu je Marcell Jacobs navdušil gledalce na olimpijskem stadionu. Z 10,02 je ubranil naslov najboljšega sprinterja stare celine. Chituru Ali je s srebrom (10,05)...

Konec ugibanj, Slovenec bo v Parizu branil olimpijsko zlato!
sobota, 8. junij 2024 ob 17:53
Savšku drugo mesto v Pragi in po dobljenem internem dvoboju tudi olimpijski nastop.