Anja Čarman

Čarmanovi zmaga v malem finalu
nedelja, 23. marec 2008 ob 10:36
Calumbus - Zadnji dan vseameriškega plavalnega prvenstva NCAA za študentke je Triglavanka Anja Čarman na 200 m hrbtno osvojila zmago v malem finalu in končno deveto mesto.

nedelja, 23. marec 2008 ob 09:17

Osmo mesto Čarmanove
sobota, 22. marec 2008 ob 09:45
Colorado Springs - Drugi dan vseameriškega plavalnega prvenstva študentk v Columbusu je Triglavnka Anja Čarman osvojila osmo mesto na 100 jardov hrbtno.

Anja začela z rekordom
petek, 21. marec 2008 ob 10:43
Ponoči po slovenskem času se je v ameriškem Columbusu začelo letošnje vseameriško plavalno prvenstvo za študentke. Že prvi dan je dobro formo potrdila tudi Triglavanka Anja Čarman in kot...

Čarmanova spet uspešno v ZDA
ponedeljek, 21. januar 2008 ob 17:36
Dallas - Triglavanka Anja Čarman se je konec tedna v nadaljevanju študentskih univerzitetnih dvobojev v ZDA veselila kar štirih zmag.

Ponosna Gorenjka
torek, 8. januar 2008 ob 11:41
"O sebi še nisem slišala kake neumnosti," pravi plavalka Anja Čarman. Evropska prvakinja na 200 m hrbtno iz Debrecena je glavna zvezda naše tokratne redne torkove rubrike Druga plat.

Anja Čarman, plavalka leta: Veselja, uspehov in zdravja
ponedeljek, 31. december 2007 ob 11:00
Bralcem Dnevnika in uporabnikom spletnega portala Dnevnik.si je za božično-novoletne praznike voščila Anja Čarman, plavalka leta.