Tadeja Brankovič

Dame skoraj popolne strelke
petek, 9. marec 2007 ob 00:00
Strelska statistika slovenskih biatlonk in biatloncev na začetku biatlonsko-nordijskega festivala na Holmenkollnu pove vse. Teja Gregorin (12. mesto), Dijana Grudiček (16.), Andreja Mali (24.) in Tadeja Brankovič (28.) so od 40 zgrešile le tri tarče.

Nemški slavospev
Sportal
nedelja, 4. marec 2007 ob 11:52
Biatlonke so se v Lahtiju na Finskem pomerile na 10-kilometrski zasledovalni tekmi. Prva štiri mesta so osvojile nemške tekmovalke. Odlično je nastopila Tadeja Brankovič.

T & T v boj za deseterico
sreda, 28. februar 2007 ob 12:10
V finskem Lahtiju bodo do nedelje moči merili biatlonci. Danes se bodo na štart 15-kilometrske preizkušnje podale štiri Slovenke, med katerimi imata Tadeja Brankovič in Teja Gregorin...

Po napornem prvenstvu čas za frizerja
ponedeljek, 12. februar 2007 ob 11:16
Za biatlonkama Tadejo Brankovič in Tejo Gregorin je odličen nastop na svetovnem prvenstvu v Anterselvi. Sijajnim predstavam je manjkala le pika na i - medalja.

Za biatlonkama Tadejo Brankovič in Tejo Gregorin je odličen nastop na svetovnem prvenstvu v Anterselvi. Sijajnim predstvam je manjkala le pika na i - medalja.

Nemkam naslov svetovnih prvakinj, Slovenke četrte
nedelja, 11. februar 2007 ob 16:42
Na svetovnem biatlonskem prvenstvu v Anterselvi so se dekleta merila v štafetni preizkušnji. Zmagale so Nemke (Martina Glagow, Andrea Henkel, Magdalena Neuner, Kati Wilhelm), drugo mesto so z...

Brankovičeva deveta
Sportal
sobota, 10. februar 2007 ob 15:47
Na biatlonskem SP v Anterselvi na 12,5 kilometrov s skupinskim startom so Nemke osvojile prva tri mesta. Tadeja Brankovič je bila deveta.