Portugalska

Porto prelisičil Angleže, jezni Xavi pa priznal: Zaslužili smo si več
četrtek, 22. februar 2024 ob 07:45
Marca lahko pričakujemo dramatične povratne tekme, kakršne lahko ponudi le osmina finala nogometne lige prvakov.

Proti zdesetkani Ukrajini šteje samo zmaga
četrtek, 22. februar 2024 ob 07:00
Slovenska košarkarska reprezentanca danes začenja kvalifikacije za evropsko prvenstvo. Ob 18. uri bo v Kopru gostila Ukrajino. Iz skupine A, v kateri sta še Izrael in Portugalska, na prvenstvo stare celine potujejo najboljše tri reprezentance.

Učinkoviti Cristiano Ronaldo zavihtel Arabce v četrtfinale
Portugalski zvezdnik v majici Al Nasra je bil z dvema goloma prvo ime dvoboja osmine finala azijske lige prvakov.

Začenja Jonas Vingegaard
četrtek, 22. februar 2024 ob 04:50
Dvakratni zaporedni zmagovalec kolesarske dirke po Franciji, Jonas Vingegaard (Visma-Lease a Bike), danes v Španiji začenja svojo šesto sezono v dresu nizozemskega moštva.

Boleč poraz Slovenije proti Danski, Jorgić ostal neporažen
četrtek, 22. februar 2024 ob 00:00
Slovensko moško namiznoteniško reprezentanco sta na ekipnem svetovnem prvenstvu v Južni Koreji do zgodovinske uvrstitve v četrtfinale ločili le dve točki.

Evropski prvak poskrbel, da Celje tudi po 12 krogih ostaja brez zmage
sreda, 21. februar 2024 ob 20:49
Rokometaši Celja Pivovarne Laško so v 12. krogu Lige prvakov doma s 27:37 izgubili z Magdeburgom, branilcem naslova, in po izenačenih prvih delih polčasov ostajajo brez zmage med elito.

Celjani po trdem boju doživeli dvanajsti poraz v ligi prvakov
Ekipa
sreda, 21. februar 2024 ob 20:39
Rokometaši Celja Pivovarne Laško so v 12. krogu lige prvakov doma s 27:37 (12:18) izgubili z nemškim Magdeburgom,...