Tomaž Kaučič

Kaučič četrti na 35. Croatia Delta reliju
sobota, 24. maj 2008 ob 17:18
Zagreb - Na 35. Croatia Delta reliju, ki je tudi letos štel za točke evropskega prvenstvaje je nastopilo tudi nekaj slovenskih posadk. Najboljšo uvrstitev sta dosegla Tomaž Kaučič in Peter Zorenč.

Registrsko tablico so vendarle našli
ponedeljek, 12. maj 2008 ob 00:18
"Kje je najina registrska tablica? Jo nama lahko pomagate najti?" sta bila pred zaključnimi boji na reliju Saturnus presenečena Slovenca Tomaž Kaučič in Peter Zorenč. Izgubila sta jo, ko sta na hitrostni preizkušnji Metnaj dodobra demolirala zadek svojega mitsubishija lancerja.

"Kje je najina registrska tablica? Jo nama lahko pomagate najti?" sta bila pred zaključnimi boji na reliju Saturnus presenečena Slovenca Tomaž Kaučič in Peter Zorenč. Izgubila sta jo, ko sta na...

nedelja, 11. maj 2008 ob 20:55
Na 31. Rallyju Saturnus je novo zmago v državnem prvenstvu osvojil Tomaž Kaučič. V skupni uvrstitvi je zasedel drugo mesto, hitrejši od njega je bil češki prvak Vaclav Pech.

Pechu skupna, Kaučiču domača zmaga
nedelja, 11. maj 2008 ob 19:07
Tomaž Kaučič je v zadnjem delu 31. Rallyja Saturnus ohranil vodstvo pred domačimi dirkači in si privozil novo zmago v državnem prvenstvu. V skupni uvrstitvi je zasedel drugo mesto, hitrejši od...

Pech na Saturnusu opravil s konkurenco
nedelja, 11. maj 2008 ob 17:20
31. reli Saturnus je zanesljivo pripadel češkemu prvaku Vaclavu Pechu, z drugim mestom se druge zmage v državnem prvenstvu veseli Tomaž Kaučič.

nedelja, 11. maj 2008 ob 16:05
Tomaž Kaučič si je v zadnjem delu 31. Rallyja Saturnus privozil novo zmago v državnem prvenstvu. V skupni uvrstitvi je zasedel drugo mesto, hitrejši od njega je bil češki prvak Vaclav Pech.