KK Hemofarm

Kdo drevi v finale lige NLB – Union Olimpija ali Krka?
torek, 19. april 2011 ob 02:01
V Stožicah se začenja finalni turnir desete sezone lige NLB. V ospredju je polfinalni dvoboj Uniona Olimpije in Krke.

Četrtič v Ljubljani, a prvič v Stožicah
ponedeljek, 18. april 2011 ob 09:19
Ljubljana - Jubilejna deseta sezona lige NLB, ki se je sprva imenovala liga Goodyear, se zaključuje s turnirjem najboljše četverice v ljubljanskih Stožicah.

Zmaji plačujejo za stare grehe
Slovenske novice
sobota, 26. marec 2011 ob 09:56
Dolžni so Jasminu Hukiću in Saniju Bečiroviču.

Dolgovi, stavke in življenje klubov na nitki v ligi NLB: Čehi odhajajo, se vrača Maccabi?
torek, 22. marec 2011 ob 14:24
Kaotična sezona košarkarske regionalne lige NLB se bliža koncu. Čez slab mesec dni bo v Ljubljani zaključni turnir četverice, o prvaku pa bodo odločale ekipe Krke, Olimpije, Partizana in...

V prihodnji sezoni s štirimi predstavniki v ligi NLB
četrtek, 17. marec 2011 ob 00:20
Z včerajšnjimi tekmami zadnjega, 26. kroga se je končal redni del desete sezone košarkarske lige NLB. Novomeška Krka je v Vršcu izgubila s Hemofarmom in tako z drugega padla na tretje mesto,...

Krka v Vršcu prepustila drugo mesto na lestvici
sreda, 16. marec 2011 ob 20:35
Vršac - Košarkarji Krke so v 26. krogu lige NLB v Vršcu izgubili proti Hemofarmu z 68:73 (18:16, 36:34, 51:49).