Mojca Rode

Slovenski ritmičarki začenjata nastope
SiOL.net
četrtek, 14. maj 2009 ob 16:23
Ljubljana - V petek bosta v Bakuju slovenski ritmičarki začeli nastope na evropskem prvenstvu v ritmični gimnastiki. Pričakovanja Mojce Rode in Tjaše Šeme so dokaj visoka, a realna.

V Bakuju slovensko presenečenje?
Sport1.si
četrtek, 14. maj 2009 ob 10:49
Najboljši slovenski ritmičarki Mojca Rode in Tjaša Šeme bosta do konca tedna nastopali na evropskem prvenstvu v Bakuju.

Rodetova in Šemetova upata na najbolje (video)
SiOL.net
petek, 8. maj 2009 ob 17:26
Ljubljana - Med 14. in 17. majem bosta dve slovenski ritmičarki – Mojca Rode in Tjaša Šeme – nastopali na odprtem evropskem prvenstvu v Bakuju. Pred dvema letoma sta se od tam vrnili zelo zadovoljni.

Mojca Rode: Lahko posežem visoko
Sport1.si
petek, 8. maj 2009 ob 15:51
Najboljši slovenski ritmičarki Mojco Rode in Tjašo Šeme prihodnji teden (14. - 17.) čaka prvi cilj sezone - nastop na posamičnem in ekipnem EP v Bakuju.

Rodetova deveta v Bolgariji
SiOL.net
nedelja, 3. maj 2009 ob 20:38
Ljubljana - Najuspešnejša slovenska ritmičarka Mojca Rode je konec tedna nastopila na grand prix turnirju v Bolgariji. V mnogoboju je zasedla deveto mesto, s tremi rekviziti pa je posamično osvojila osma mesta.

Ko smo me v šoli, one trenirajo
Večer
torek, 28. april 2009 ob 01:00
Mojca Rode œje na drugem minulem svetovnem pokalu v ritmični gimnastiki v Mariboru ponovno dokazala, da je najuspešnejša slovenska ritmičarka. Čeprav s svojimi nastopi ni bila povsem zadovoljna, je dosegla uspeh kariere na tekmovanjih za svetovni pokal, saj se je prebila v finale prav z...

Po (belo)ruskih notah
Večer
Mariborska dvorana Lukna je minuli konec tedna gostila vrhunske ritmičarke iz trinajstih držav. Med 29 tekmovalkami so nastopile tudi štiri Slovenke. Razveselili sta predvsem Mojca Rode in Tjaša Šeme, ki sta se uvrstili v nedeljske finalne nastope s posamičnimi rekviziti...