Sonja Roman

Martina Ratej in Tina Šutej v finale, Marina Tomič nastope na EP končala v polfinalu
torek, 12. avgust 2014 ob 10:31
Slovenske atletinje Martina Ratej, Tina Šutej in Nina Djordjevič so se uvrstile v finale evropskega prvenstva, ki se je začelo v Zürichu, Marina Tomič pa je končala nastope v polfinalu.

Pregled športnih dogodkov, 12.089.2014
pomurje.si
torek, 12. avgust 2014 ob 01:01
V Zürichu se je danes začelo 22. evropsko prvenstvo v atletiki. Prvi dan prvenstva je v prvi kvalifikacijski skupini v teku na 1500 metrov...

S kolajno bi bila pot proti Riu lažja
torek, 12. avgust 2014 ob 00:10
Najboljši slovenski atlet Primož Kozmus se za nastop pripravlja na stadionu Utogrund. V Zürichu je muhasto le vreme, vse drugo pa deluje kot švicarska ura.

Prvi dan osem Slovencev
torek, 12. avgust 2014 ob 00:00
Prvi dan EP bosta že dve končni odločitvi, ob 19.34 v suvanju krogle za moške in 20.20 v teku za ženske na deset kilometrov. Tekmovalo bo tudi osem od 15 Slovencev, kolikor jih je v Švici. Prva...

Že prvi dan osem slovenskih atletov na Letzigrundu
ponedeljek, 11. avgust 2014 ob 22:08
V torek dopoldne se v Zürichu začenja 22. evropsko prvenstvo v atletiki.

Romanova po polfinale, Mihalinčeva in Djordjevičeva nabirata izkušnje
ponedeljek, 11. avgust 2014 ob 20:10
Od slovenskih tekmovalcev, ki so na evropskem prvenstvu v atletiki v Zürichu, je na slovitem Letzigrundu doslej nastopila le Martina Ratej v metu kopja.

Spored 1. dneva EP v atletiki
ponedeljek, 11. avgust 2014 ob 19:31
Prvi dan evropskega atletskega prvenstva v Zürichu bo nastopilo osem slovenskih predstavnikov, na sporedu pa bo tudi finale teka na 10.000 metrov za dekleta.