Chelsea

United dobil manchestrski derbi s Cityjem
Dnevnik
nedelja, 7. marec 2021 ob 21:00
Nogometaši Liverpoola so v 27. krogu angleške lige gostili Fulham in igrišče spet zapustili sklonjenih glav. Gosti so zmagali z 1:0. Osrednja tekma kroga med vodilnima Manchester Cityjem in Manchester Unitedom je pripadla slednjemu, ki je zmagal

Nova epska blamaža Liverpoola, Manchester ostaja rdeč
zurnal24.si
nedelja, 7. marec 2021 ob 20:19
United dobil manchestrski derbi s Cityjem, Liverpool doma poražen proti ekipi, ki ji grozi izpad.

Rdeči vragi končali niz zmag mestnega tekmeca Cityja
RTV Slovenija
nedelja, 7. marec 2021 ob 17:30
Na derbiju 27. kroga Premier lige je Manchester City izgubil proti Manchester Unitedu z 0:2. Rdeči vragi so končali niz 21 zaporednih zmag sinjemodrih v vseh tekmovanjih. Liverpool je v veliki...

Rdeči vragi v velikem derbiju premagali Manchester City, Liverpool podaljšal neslavni niz
Sportal
sobota, 6. marec 2021 ob 08:38
V 30. krogu angleškega prvenstva sta se v nedeljo v velikem derbiju pomerila mestbna tekmeca in vodilna kluba na prvenstveni lestvici Manchester City in Manchester United. Zmage z 2:0 so se...

Musiala z Bayernom podpisal dolgoročno pogodbo
petek, 5. marec 2021 ob 21:35
Jamal Musiala, ki je pred dnevi praznoval 18. rojstni dan, je podaljšal pogodbo z Bayernom do leta 2026, so sporočili iz bavarskega velikana.

Uvedli veliko spremembo nogometnih pravil
zurnal24.si
petek, 5. marec 2021 ob 17:28
Sklepe so sprejeli po letni skupščini Ifaba, ki so jo v petek organizirali prek videokonference.

Bayernov biser podpisal prvo pogodbo
Delo
petek, 5. marec 2021 ob 16:08
Kariera Jamala Musiale v strmem vzponu, po prvem golu v ligi prvakov izbral reprezentanco, zdaj podpisal pogodbo do leta 2026. Kmalu tudi za elf.