Chelsea

Nkunku pred odhodom k Chelseaju zagotovil Leipzigu drugo zaporedno lovoriko
RTV Slovenija
sobota, 3. junij 2023 ob 22:03
Nogometaši Leipziga so v finalu 80. nemškega pokala v Berlinu premagali Eintracht iz Frankfurta z 2:0. Rdeči biki so ubranili naslov in osvojili drugo lovoriko v zelo kratki klubski zgodovini.

V velikem mestnem derbiju Cityju še druga lovorika
Delo
sobota, 3. junij 2023 ob 18:14
Nogometaši Manchester Cityja so z zmago nad Unitedom dodali letošnjemu naslovu angleškega prvaka še eno trofejo.

City z drugo lovoriko v sezoni čaka istanbulski finale
24ur.com
sobota, 3. junij 2023 ob 17:55
V finalu FA pokala sta se pomerila Manchester City in Manchester United. Boj za najstarejšo lovoriko na svetu so hitro na svojo stran obrnili finalisti Lige prvakov, saj so zadeli že po trinajstih...

City porazil rdeče vrage, kapetan Gündogan junak dneva na Wembleyju
sobota, 3. junij 2023 ob 17:10
Nogometaši Manchester Cityja so zmagovalci letošnjega Pokala FA. V napetem mestnem obračunu na Wembleyju so z 2:1 ugnali Manchester United, mož odločitve pa je bil Ilkay Gündogan.

V finalu med Cityjem in Unitedom gol že po 13 sekundah
zurnal24.si
sobota, 3. junij 2023 ob 16:47
Padel je najhitrejši zadetek na finalnih tekmah FA pokala.

Pobuda Dobimo se na vrtovih vabi v 20 slovenskih vrtov in parkov
Delo
sobota, 3. junij 2023 ob 07:00
Mednarodni projekt, ki se je pred 20 leti začel v Franciji, ta konec tedna vnovič tudi pri nas, namenjen pa je promociji ter odpiranju vrtov širši javnosti.

Finale Lige prvakinj prvič s slovensko nogometašico
petek, 2. junij 2023 ob 19:03
V sobotnem finalu Lige prvakinj se bodo pomerile nogometašice Barcelone in Wolfsburga, dres katerega nosi tudi slovenska reprezentantka Sara Agrež.