Jure Natek

AVDIO: Prošt: Prvi polčas ni bil v redu, v drugem smo se razleteli po igrišču
petek, 16. januar 2015 ob 16:34
Slovenski rokometaši so se na prvi tekmi na svetovnem prvenstvu pomerili z reprezentanco Čila. Po izenačenem prvem polčasu so Slovenci pripravili lekcijo tekmecu in visoko zmagali (36:23).

Slovenija po brezkrvnem začetku zlahka čez prvo sipino
petek, 16. januar 2015 ob 15:02
Slovenska rokometna reprezentanca je svetovno prvenstvo začela s pričakovano visoko zmago nad Čilom (36:23). Mučila se je le v prvem polčasu, nato pa je razlika hitro dosegla deset golov.

Soliden drugi polčas dovolj za skromni Čile
petek, 16. januar 2015 ob 14:36
Slovenska rokometna reprezentanca bo proti Čilencem začela svoje udejstvovanje na letošnjem svetovnem prvenstvu. Prva tekma skupine A je bila sicer na sporedu že včeraj, ko so Katarci ugnali...

Z Barcelono je osvojil ligo prvakov, zdaj izziv Slovencem
petek, 16. januar 2015 ob 12:26
Čilska rokometna reprezentanca je prvi nasprotnik slovenske na svetovnem prvenstvu v Katarju.

Konec rokometnega kviza
petek, 16. januar 2015 ob 11:22
Čestitamo! Prišli ste do konca izčrpnega rokometnega kviza. Izpolnite še spodnji obrazec in že boste v žrebanju za lepe nagrade.

Pravila sodelovanja v nagradnem kvizu SP v rokometu
petek, 16. januar 2015 ob 11:02
TSmedia, d.o.o., Cigaletova 15, 1000 Ljubljana (v nadaljevanju organizator) organizira nagradni kviz "SP v rokometu".

Kviz je končan, iskrene čestitke nagrajencem!
petek, 16. januar 2015 ob 11:01
Med svetovnim prvenstvom v rokometu, ki ga je gostil Katar, smo vam ponudili priložnost, da preizkusite znanje in si prislužite kakšno izmed mikavnih nagrad. Kdo jih je osvojil?