sreda, 14. avgust 2013 ob 16:39
Hrvaški rokometaš Ivano Balić si je našel novega delodajalca v Nemčiji, kamor odhaja tudi Peter Pucelj.

Slovenskim rokometnim legionarjem se bo v Nemčiji pridružil tudi Pucelj
sreda, 14. avgust 2013 ob 16:20
Slovenski rokometni reprezentant Peter Pucelj, ki je v minuli sezoni domačega prvenstva igral za slovenske državne prvake iz Velenja, si je novega delodajalca poiskal v Nemčiji. Tridesetletni...

Gorenje in Maribor boljša od Francozov
sreda, 14. avgust 2013 ob 16:07
Ljubljana - Rokometaši Gorenja nadaljujejo niz zmag v pripravljalnih dvobojih pred novo sezono. V dvoboju s francoskim prvoligašem AIX so po izenačenem prvem polčasu v nadaljevanju...

Bundesliga pozdravlja novega Slovenca
sreda, 14. avgust 2013 ob 14:35
Ljubljana - Slovenski rokometni reprezentant Peter Pucelj bo v novi sezoni nastopal za nemški klub Eisenach, novinca med bundesligaši.

ponedeljek, 12. avgust 2013 ob 09:38
Ljubljana - Slovenski rokometni legionarji so se pretekli konec tedna izkazali na pripravljalnih turnirjih. V Nemčiji so nastopili tudi Celjani.

Celjani v Nemčiji osvojili šesto mesto
nedelja, 11. avgust 2013 ob 16:02
Rokometaši Celja Pivovarne Laško so na turnirju Kempa v Sindelfingnu osvojili končno šesto mesto, potem ko so izgubili z Zagrebom z 18:20 (11:12).

Zapravljene celjske priložnosti za poraz proti Zagrebu
sobota, 10. avgust 2013 ob 10:48
Ljubljana - Rokometaši Celja Pivovarne Laško so močen pripravljalni turnir v Nemčiji končali z izkupičkom treh porazov in ene zmage in osvojili končno šesto mesto.