Matjaž Mlakar

V slovenskem kvartetu prihaja v Zlatorog tudi “vroči” Mario
sreda, 30. november 2022 ob 01:27
V osmem krogu evropske lige prvakov bodo rokometaši Celja Pivovarne Laško danes ob 18.45 v Zlatorogu gostili madžarski Pick Szeged.

Celjani po polomu na Madžarskem nimajo časa za žalovanje
petek, 25. november 2022 ob 01:47
Rokometaši Celja Pivovarne Laško so s porazom proti ekipi Pick Szeged na Madžarskem (27:36) prvo polovico skupinskega dela v ligi prvakov končali s šesto točkovno ničlo na sedmih tekmah.

Oprema prispela, misija Elverum se lahko začne
torek, 1. november 2022 ob 16:10
Rokometaši Celja Pivovarne Laško so na prizorišče obračuna šestega kroga Lige prvakov – gostujejo pri norveškem Elverumu – pripotovali brez prtljage. Nocojšnji trening v dvorani...

Slovenski prvaki prvič klonili tudi doma
sreda, 5. oktober 2022 ob 21:08
Rokometaši Celja Pivovarne Laško so na tekmi 4. kroga lige prvakov na domačem igrišču izgubili proti francoskemu Nantesu s 24:35 (14:20) in doživeli svoj tretji poraz.

Četrta zaporedna ligaška zmaga Celjanov
Celje.info
nedelja, 2. oktober 2022 ob 20:02
Celjski rokometaši so po odlični četrtkovi predstavi v ligi prvakov proti Barceloni, ko jih je katalonski velikan uspel premagati šele v zadnjih 15 minutah tekme, v državnem prvenstvu...

(FOTO) Večni derbi Celju: Po Kielu je padlo še Gorenje
nedelja, 25. september 2022 ob 21:30
Na derbiju v Velenju gladka zmaga Celjanov (28:33), ki jih nista zmedla niti dva rdeča kartona v prvem polčasu