New Jersey Nets

Sramotni niz končan pri številki 28
sreda, 2. december 2015 ob 09:12
V severnoameriški košarkarski ligi NBA je bilo v noči na sredo na sporedu šest tekem, do prve zmage pa so prišli košarkarji Philadelphie, ki so doma s 103:91 premagali Los Angeles Lakers.

Philadelphia prekinila niz 18 zaporednih porazov in zasenčila Bryanta
torek, 1. december 2015 ob 23:00
Košarkarji Philadelphia 76ers so po 18 zaporednih porazih končno dosegli prvo zmago v letošnji sezoni. V noči na sredo so klonili košarkarji L. A. Lakers.

Slovenski derbi spet Dragiću in Udrihu, Golden State nasul 22 trojk
sobota, 28. november 2015 ob 08:09
Obračun New Yorka in Miamija je brez slovenskega presežka še drugič v sezoni pripadel Vročici (78:97), zato pa se je s kar 50 točkami v obračunu Houstona in Philadelphie (116:114) izkazal...

Kidda ustavili šele lastni igralci
četrtek, 26. november 2015 ob 11:34
Tener Milwaukee Bucks je na tekmi s Sacramento Kings želel obračunati s sodnikom Zachom Zarbo in si dve minuti pred koncem srečanja prislužil neposredno izključitev.

"Ko igraš s Kopitarjem, te ne more več nič presenetiti" (video)
ponedeljek, 23. november 2015 ob 22:30
Kralji iz Los Angelesa so v noči na torek na Floridi premagali ekipo Florida Panthers. Anže Kopitar je prispeval podajo za zadnji (tretji) gol Kingsov, ki so premagali gostitelje s 3:1.

V zadnjih dveh tednih Udrih in Vujačić obsedela na klopi
ponedeljek, 23. november 2015 ob 12:38
Po slabem mesecu nove sezone Lige NBA Beno Udrih in Saša Vujačić, ki sta spodbudno začela, zdaj igrata vse manj. Goran Dragić ima visoko minutažo, a za zdaj še ni ujel prave strelske forme.

Prvakom nihče ne more do živega
nedelja, 15. november 2015 ob 10:05
Košarkarji lige NBA so ponoči odigrali sedem tekem. Najbolj napeto je bilo v Milwaukeeju, kjer so gledalci videli dva podaljška in zmago domačih nad Clevelandom s 108:105.