New Jersey

Izjemni Kopitar dosegel kar tri točke ter izpisal zgodovino
nedelja, 16. oktober 2022 ob 10:15
Kopitar je s tremi asistencami poskrbel za prvo zmago kraljev v sezoni, obenem pa je postal tretji najučinkovitejši igralec v zgodovini franšize.

NBA v šoku, eden največjih se bori z možganskim tumorjem
nedelja, 16. oktober 2022 ob 07:03
Član košarkarske hiše slavnih Dikembe Mutombo se spopada z možganskim tumorjem, je v izjavi za javnost sporočila severnoameriška liga NBA.

Kopitar med junaki prve zmage Kraljev v novi sezoni NHL
nedelja, 16. oktober 2022 ob 06:12
Slovenski hokejski zvezdnik je k uspehu moštva Los Angeles Kings v gosteh proti Minnesoti Wild dosegel kar tri točke.

Košarkarska legenda se spopada z možganskim tumorjem
Sportal
sobota, 15. oktober 2022 ob 22:12
Član košarkarske hiše slavnih Dikembe Mutombo se spopada z možganskim tumorjem, je danes v izjavi za javnost sporočila severnoameriška liga NBA.

Padlo je kar 13 golov, Kopitar trikrat podal
Sportal
sobota, 15. oktober 2022 ob 19:16
Anže Kopitar in njegovi Los Angeles Kings so v novo sezono lige NHL vstopili z dvema domačima porazoma. Najprej so s 3:4 izgubili proti Vegas Golden Knights, nato z 1:4 še proti Seattle Kraken. V...

Kralji izgubili na domačem ledu
petek, 14. oktober 2022 ob 09:30
Ekipa Los Angeles Kings je v severnoameriški hokejski ligi NHL doma izgubila proti Seattle Kraken z 1:4. Slovenski kapetan Anže Kopitar za poražene gostitelje v 19 minutah in osmih sekundah ni dosegel točke, sprožil pa je tri strele na gol gostov.

Kopitar in Kralji še naprej brez uspeha
Sportal
petek, 14. oktober 2022 ob 07:15
Ekipa Los Angeles Kings je v severnoameriški hokejski ligi NHL doma izgubila proti Seattle Kraken z 1:4. Slovenski kapetan Anže Kopitar za poražene gostitelje v 19 minutah in osmih sekundah ni...