Špela Ponomarenko Janić

Mia Medved in Rok Šmit tik pod zmagovalnim odrom
sobota, 24. avgust 2024 ob 18:07
Slovenska kajakaša na mirnih vodah sta si na svetovnem prvenstvu v Uzbekistanu med mešanimi dvojci na 500 metrov priveslala nehvaležno četrto mesto.

Se bodo slovenski sprinterji domov vrnili tudi s kolajnami?
Primorske novice
četrtek, 22. avgust 2024 ob 05:00
Tekmovalce v kajaku ta teden v Samarkandu v Uzbekistanu čaka svetovno prvenstvo v sprintu na mirnih vodah, tudi z močno slovensko udeležbo. Prvič v zgodovini bo na startu SP slovenski četverec.

Mejnik za slovensko veslanje, prvič se bo zgodilo to
torek, 20. avgust 2024 ob 14:40
Prvič na kajakaškem SP na mirnih vodah tudi slovenski četverec.

Prvič bo na SP-ju nastopil slovenski četverec
torek, 20. avgust 2024 ob 12:39
Kajakaše ta teden v Samarkandu v Uzbekistanu čaka svetovno prvenstvo v sprintu na mirnih vodah, tudi z močno slovensko udeležbo. Prvič bo na startu mešani slovenski četverec.

Ostermanova in Medvedova na EP na mirnih vodah do srebrne kolajne
sobota, 15. junij 2024 ob 19:42
Slovenski kajakašici Anja Osterman in Mia Medved sta na EP v šprintu na mirnih vodah v madžarskem Szegedu na 200 m med dvojicami osvojili srebrno kolajno.

Naveza Osterman/Medved na EP na mirnih vodah do srebrne kolajne
sobota, 15. junij 2024 ob 18:50
Slovenski kajakašici Anja Osterman in Mia Medved sta na evropskem prvenstvu v sprintu na mirnih vodah v madžarskem Szegedu na 200 m med dvojicami osvojili srebrno kolajno. Boljši sta bili le Madžarki Blanka Kiss in Anna Lucz. V finalu na 200 m je...

Naveza Osterman in Medved srebrna na evropskem prvenstvu
sobota, 15. junij 2024 ob 17:19
Kajakašici Anja Osterman in Mia Medved sta na evropskem prvenstvu v sprintu na mirnih vodah v Szegedu na Madžarskem na 200 m med dvojicami osvojili srebrno kolajno. Boljši sta bili le Madžarki...