Goran Ivanišević

Goran Ivanišević: Pete Sampras mi je vzel nekaj let življenja
četrtek, 9. april 2015 ob 15:47
Nekdanji teniški as Goran Ivanišević je v enem izmed pogovorov priznal, da mu je Pete Sampras vzel nekaj let življenja. Kot trener je bil najbolj ponosen na Marina Čilića.

Presenetil ga je 17-letnik, ki je tekel kot podivjan (video)
nedelja, 29. marec 2015 ob 06:00
Leta 2004 sta se na turnirju serije masters v Miamiju med seboj prvič pomerila Roger Federer in Rafael Nadal in spisala eno največjih teniških zgodb.

Roger Federer: Novak Đoković je neverjeten
nedelja, 1. marec 2015 ob 09:36
Teniški igralec Roger Federer je na močenem turnirju v Dubaju še sedmič osvojil lovoriko, potem ko je v finalu ugnal Novaka Đokovića. Švicar pa je dosegel še en mejnik v karieri.

Federer ugnal Đokovića za sedmo dubajsko lovoriko
sobota, 28. februar 2015 ob 16:14
Za naslov v Dubaju sta se merila prvi igralec sveta, Srb Novak Đoković in številka dva na svetu, Švicar Roger Federer. Zmagal je slednji in v medsebojnih obračunih razmerje zmag povečal na...

Federer še 16. zapored nadigral Južnija
ponedeljek, 23. februar 2015 ob 17:54
Roger Federer je v uvodnem krogu teniškega turnirja v Dubaju odpravil Mihaila Južnija s 6:3 in 6:1. Švicar lovi rekordni sedmi naslov v Združenih arabskih Emiratih.

Po očetovih stopinjah
Slovenske novice
petek, 20. februar 2015 ob 21:01
Sin Gorana Ivaniševića že med teniškimi zvezdniki.

"Slabi pogoji so samo izgovor za opravičevanje slabega rezultata"
sobota, 7. februar 2015 ob 06:00
"Ciljev nisem nikoli javno razglašal, nikoli nisem bil toliko samozavesten, da bi rekel, da je medalja stoodstotno moja, novinarji so kar sami pisali o tem."