Berlin

Ollie Watkins nepričakovani junak, Anglija potuje v finale eura
Delo
sreda, 10. julij 2024 ob 18:00
Angleški nogometaši so z 2:1 premagali Nizozemsko in se zavihteli v finale, junak tekme je bil z golom v 91. minuti napadalec Aston Ville Ollie Watkins.

Štiri minute čarovnije
Dnevnik
sreda, 10. julij 2024 ob 16:16
Španija je v polfinalu evropskega prvenstva pokazala, kako ekipni duh premaga zasedbo z boljšimi posamezniki, ki jih je imela Francija. Španski junak Lamine Yamal je s seboj v Nemčijo prinesel tudi šolske učbenike.

#foto Fotografija, ki je obnorela svet: Nekajmesečni dojenček Lamine Yamal v naročju Lionela Messija
Dnevnik
sreda, 10. julij 2024 ob 15:22
Na spletu je zaokrožila fotografija, na kateri takrat še rosno mlad Lionel Messi drži v naročju temnopoltega dojenčka. Posneta je bila za dobrodelni koledar, dojenček pa ni nihče drug kot Lamine Yamal.

Anglija pred Nizozemsko: podoben scenarij kot z Argentino v Katarju?
Delo
sreda, 10. julij 2024 ob 12:01
Predzadnje dejanje eura 2024 bo v Dortmundu, kandidata za finale v Berlinu sta Nizozemska in Anglija.

Prvi napadalec Španije poškodovan po trku z varnostnikom
zurnal24.si
sreda, 10. julij 2024 ob 11:28
Španija slavi šesto zaporedno zmago na EP in mladeniča Yamala.

Rezervist Watkins popeljal Anglijo v finale v 91. minuti
RTV Slovenija
sreda, 10. julij 2024 ob 10:21
Anglija je bila že pred EP-jem med glavnimi favoriti. To vlogo je upravičila tudi v polfinalu proti Nizozemski v Dortmundu in se z zmago z 2:1 drugič zapored uvrstila v finale. Nepričakovani...

Španski in francoski mediji navdušeni nad predstavo 16-letnega Yamala
Dnevnik
sreda, 10. julij 2024 ob 09:56
Španski mediji po polfinalni zmagi na evropskem prvenstvu slavijo domačo reprezentanco, ki je po zaostanku z 0:1 v zgolj štirih minutah prvega polčasa preobrnila izid ter z 2:1 premagala Francijo...