Berlin

Slovenci z novo zmago predčasno v drugi del EP
sobota, 13. januar 2024 ob 07:14
Slovenska rokometna reprezentanca je v Berlinu odigrala drugo tekmo evropskega prvenstva. Tekmec je bil Poljska. Ob polčasu je bilo 20:14 za varovance selektorja Uroša Zormana, na koncu pa 32:25...

Poustvariti vzdušje, ko je na peron prispel vlak in zahupal
sobota, 13. januar 2024 ob 07:00
Nova postaja se bo ponašala s 110metrov dolgo strešno konstrukcijo iz 2200 ton jekla, prvo tako zahtevno v Sloveniji, ter bo znatno ozelenila območje.

Miha Zarabec pred današnjo tekmo: To bo 'klanje'
Slovenske novice
sobota, 13. januar 2024 ob 06:48
Slovenski rokometaši z zaključno žogo za drugi del EP. Izkušeni Miha Zarabec se v Berlinu počuti kot mladinec.

Izrael na Bavarskem
sobota, 13. januar 2024 ob 05:00
Kaj se dogaja z Nemčijo? Uradni Berlin je z neomajno podporo izraelskemu brutalnemu obračunavanju z Gazo izgubil moralni in politični kompas.

Obvoz do Hamburga okrog poljskih hrustov
Reprezentanca Uroša Zormana želi Poljake še enkrat spraviti na led in si zagotoviti drugi del evropskega prvenstva v Nemčiji. Tilen Kodrin: Ustrezajo nam.

Partizan z norim preobratom iz pekla do raja, Barcelona zanesljiva
Sportal
petek, 12. januar 2024 ob 22:48
Košarkarji Partizana so v velikem slogu prišli do svoje enajste zmage v evroligi. V 21. krogu so po visokem zaostanku z velikim preobratom z 88:79 premagali Maccabi in prekinili niz dveh zaporednih...

Poljaki načrtujejo maščevanje za Katovice
petek, 12. januar 2024 ob 21:38
V drugem krogu EP v Nemčiji se bo moška rokometna reprezentanca Slovenije danes ob 18. uri v Berlinu pomerila s Poljsko. Ta je na uvodni tekmi visoko izgubila proti Norveški (21:32).