Dinara Safina

Sestrski dvoboj Sereni, Murray zaustavil Del Potra
četrtek, 4. september 2008 ob 09:00
Na odprto teniškem prvenstvu ZDA v New Yorku so pri dekletih so že znane vse polfinalistke. Rusinji Dementjevi in Srbkinji Janković sta se danes pridružili še Američanka in Rusinja Dinara...
Preberi več...

Safina potrdila sijajno formo
sreda, 3. september 2008 ob 21:47
Dinara Safina se je s svojo najboljšo predstavo na letošnjem OP ZDA gladko uvrstila v polfinale. S 6:2 in 6:3 je odpravila Flavio Pennetto.

Safina tretja polfinalistka
sreda, 3. september 2008 ob 21:29
Ljubljana - Ruska teniška igralka Dinara Safina je v prvem posamičnem dvoboju 10. dne odprtega prvenstva ZDA premagala Italijanko Flavio Pennetto in se uvrstila v polfinale.

Pennetta in Safina za polfinale
sreda, 3. september 2008 ob 18:30
Na OP ZDA v New Yorku so danes na sporedu štirje četrtfinalni dvoboji. Ob 18.30 sta na igrišče kot prvi danes stopili Italijanka Flavia Pennetta in Rusinja Dinara Safina.

Brez Safine in Dementjeve v finalu pokala Fed
ponedeljek, 1. september 2008 ob 14:01
Moskva - Ruski zvezdnici Jelena Dementjeva in Dinara Safina bosta bržčas izpustili finalni dvoboj pokala federacij proti Španiji, ki bo 13. in 14. septembra v Madridu, je sporočil ruski kapetan Šamil Tarpišev.

Rusi brez Safine in Dementjeve
Sport1.si
ponedeljek, 1. september 2008 ob 13:57
Ruski teniški zvezdnici Jelena Dementjeva in Dinara Safina bosta bržčas izpustili finalni dvoboj pokala federacij proti Španiji, ki bo 13. in 14. septembra v Madridu.

Dinarini servisi odpihnili Vincijevo
četrtek, 28. avgust 2008 ob 19:40
Na teniškem turnirju za OP ZDA v New Yorku so na sporedu obračuni drugega kola. Napredovanje si je po zaslugi izrednega prvega servisa že zagotovila Dinara Safina.