Jaka Klobučar

Z. Dragić in razvojna liga - korak nazaj v upanju za dva naprej
RTV Slovenija
ponedeljek, 9. marec 2015 ob 21:08
Zoran Dragić - ob bratu Goranu drugi glavni nosilec slovenske reprezentance - se je pred sezono podal v Ligo NBA, kjer pa ni dočakal prave priložnosti in je bil pred kratkim poslan v razvojno ligo.

Pomembna vloga Klobučarja ob novem zmagovitem nizu
SiOL.net
ponedeljek, 9. marec 2015 ob 14:49
V nemškem prvenstvu je imel Jaka Klobučar veliko besede pri tretji zaporedni zmagi Ulma , številčna slovenska zasedba v turškem prvenstvu pa je v 21. krogu ostala neporažena.

Korak Partizana proti končnici, Olimpije in Krke proti 5. in 6. mestu
ponedeljek, 2. marec 2015 ob 17:03
Košarkarji Partiza

Kraljevi pokal 25. v vitrino Reala
ponedeljek, 23. februar 2015 ob 13:58
V večini evropskih držav je bil minuli teden namenjen košarkarskim pokalom. V Španiji je kraljevi pokal ubranil Real Madrid, ki je v finalu s 77:71 premagal Barcelono.

Favorita Krka in Olimpija, a presenečenja so v pokalu pogosta
ponedeljek, 16. februar 2015 ob 15:40
Teden je rezerviran za košarkarski Pokal Spar. Od srede do sobote se bo osem klubov v Treh lilijah pomerilo za prvo lovoriko. Favorita sta jasna, a presenečenja so vedno del pokalnih tekmovanj.

Ostrostrelec Nachbar dokazal, da si zasluži vidnejšo vlogo
ponedeljek, 9. februar 2015 ob 16:00
Boštjan Nachbar je bil v zadnjem krogu španskega prvenstva najboljši igralec Barcelone na tekmi proti Ibero starju s Tenerifa. Slovenski košarkar je dosegel 24 točk.

Jaka Klobučar: Nihče ne razmišlja o omejitvah