Emanuel Ginobili

Phoenix ob Dragićevi vrnitvi prekinil negativni niz
četrtek, 18. december 2014 ob 08:16
Goran Dragić se je po dveh tekmah odsotnosti vrnil na parket in popeljal Phoenix do zmage v Charlottu (111:106). Memphis je dobil triler v San Antoniu, ki se je končal po treh podaljških.

Dragić ob vrnitvi na parket Phoenix popeljal do zmage
četrtek, 18. december 2014 ob 07:41
Slovenski organizator igre Goran Dragić je bil ob vrnitvi pod košarkarske obroče znova nepogrešljiv člen moštva Phoenix Suns, ki je v gosteh premagalo ekipo Charlotte Hornets s 111:106. Dragić...

Dragić znova ključni mož Phoenixa: 20 točk in osem podaj
Slovenske novice
četrtek, 18. december 2014 ob 07:23
Phoenix je v severnoameriški košarkarski ligi NBA prav po zaslugi Ljubljančana prekinil črn niz šestih porazov.

Goran Dragić po bolečinah v hrbtu znova pod koši in to z izjemno predstavo
sreda, 17. december 2014 ob 19:09
Stoodstotni izkupiček za Slovenca v ligi NBA. Goran Dragić je s Phoenixom ugnal Charlotte Hornets, Beno Udrih pa je z Grizliji slavil nad ekipo San Antonio Spurs.

Vse oči na Bryantu, a pozornost je požel Young
sobota, 13. december 2014 ob 07:34
Košarkarji LA Lakers, ki so prikovani na dno Pacifiške divizije, so v noči iz petka na soboto s 112:110 v podaljšku strli odpor prvakov Lige NBA, San Antonio Spursov.

San Antonio 'povozil' NY
četrtek, 11. december 2014 ob 08:09
Košarkarji NBA moštva San Antonio Spurs so kljub hudi zdesetkanosti, premagali New York Knicks, ki so v San Antonio pripotovali brez Carmela Anthonyja in J.R. Smitha. Domačini so zmagali s 109:95.

NBA: oslabljene Ostroge dovolj za deseti zapored poraz Kratkohlačnikov
četrtek, 11. december 2014 ob 07:54
Ljubljana - V ligi NBA košarkarji Atlante beležijo najdaljši zmagoviti niz v zadnjih 17 letih. S 95:79 so zmagali osmič zapored, tokrat ugnali Philadelphio. Blestel je Kyle Korver s petimi...