Darko Peljhan

Peljhan v Velenju do zmage in naslova prvaka
nedelja, 27. september 2009 ob 18:35
Zmagovalec pete letošnje dirke državnega prvenstva v reliju je Darko Peljhan (Mitsubishi Lancer EVO IX). S sovoznikom Igorjem Kacinom si je na sprinterskem reliju v Velenju dirko pred koncem sezone...

Peljhan z zmago do naslova prvaka
Sport1.si
nedelja, 27. september 2009 ob 16:03
Zmagovalec pete letošnje dirke DP v reliju je Darko Peljhan. S sovoznikom Igorjem Kacinom si je v Velenju dirko pred koncem sezone privozil tudi naslov državnega prvaka.

nedelja, 27. september 2009 ob 15:58
Velenje - Zmagovalec pete letošnje dirke državnega prvenstva v reliju je Darko Peljhan (Mitsubishi Lancer EVO IX).

Oglejte si vožnjo na reliju Ajdovščina
nedelja, 23. avgust 2009 ob 18:10
V spodnjem videu si lahko ogledate vožnjo zmagovalcev na najkrajšem reliju za slovensko državno prvenstvo. Zmago je namreč slavil Darko Peljhan.

Peljhan najboljši bencinski šprinter
sobota, 22. avgust 2009 ob 22:37
Ajdovščina - Najkrajši reli državnega prvenstva s 76 kilometri hitrostnih preizkušenj po vinskih cestah nad Vipavsko dolino je dobil Idrijčan Darko Peljhan s sovoznikom Igorjem Kacinom v mitsubishiju lancerju.

Peljhan se je malce vozil in varčeval
ponedeljek, 6. julij 2009 ob 00:33
Avstrijec Raimund Baumschlager (Škoda Fabia S2000) je zmagovalec relija v Mariboru, tretje letošnje dirke slovenskega državnega prvenstva. Drugi je bil njegov rojak Andreas Waldherr (VW polo S2000), tretji pa Nemec Hermann Gassner mlajši (Mitsubishi Lancer EVO X). Najboljši Slovenec je bil...

Reli v Mariboru Baumschlagerju
sobota, 4. julij 2009 ob 19:37
Avstrijski dirkač Raimund Baumschlager je osvojil reli v Mariboru, tretjo dirko slovenskega državnega prvenstva. Najboljši Slovenec Darko Peljhan na šestem mestu.