Aldo Ino Ilešič

Trije Slovenci na dirki Etoile de Besseges
ponedeljek, 31. januar 2011 ob 21:51
Beaucaire - Borut Božič, Aldo Ino Ilešič in Jure Kocjan so slovenski kolesarji, ki bodo v sredo pričeli nastop na 41. kolesarski dirki Etoile de Besseges (2.1). Dirka bo imela 5 etap.

Športni center Campus odprl svoja vrata
sobota, 11. september 2010 ob 00:00
Včeraj so na Ptuju odprli novo pokrito športno dvorano Campus, ki stoji ob Mestnem stadionu Ptuj. Kot sta na včerajšnji tiskovni konferenci povedala Dejan Zavec, boksarski svetovni prvak, in Ino...

Naj se rjovenje začne!
četrtek, 2. september 2010 ob 10:10
Dejan Zavec, boksarski šampion velterske kategorije združenja IBF, bo svojega izzivalca Rafala Jackiewicza med povratnim obračunom to soboto vzel še kako resno - HKRATI dodaja, da ga Poljak ne...

Ilešič deveti na ameriškem prvenstvu
nedelja, 15. avgust 2010 ob 12:07
Glencoe - Slovenski kolesar Aldo Ino Ilešič je na 24. ameriškem prvenstvu v kriteriju osvojil 9. mesto. Slavil je Kanadčan David Veilleux. Naslov prvaka je pripadel Danielu Hollowayu.

Dve etapni zmagi za Ilešiča v Braziliji
ponedeljek, 2. avgust 2010 ob 10:31
Rio de Janeiro - Slovenski kolesar Aldo Ino Ilešič je na dirki druge kategorije Tour do Rio (2.2) slavil dve etapni zmagi. Dirko na kateri je slavil Italijan Tomas Alberio je končal na 58. mestu.

Zabriskie prevzel vodstvo v Kaliforniji, Brajkovič že sedmi
sreda, 19. maj 2010 ob 09:09
Američan David Zabriskie (Garmin) je zmagovalec tretje etape kolesarske dirke po Kaliforniji. Slovenski predstavnik Jani Brajković je bil 19.

Brajkovič že v najboljši deseterici
torek, 18. maj 2010 ob 08:29
Slovenski kolesar ekipe RadioShack Jani Brajkovič je v cilj druge, 177,2 kilometra dolge etape dirke po Kaliforniji prišel v prvi večji skupini, ki je štela 27 tekmovalcev.