Real Madrid je v moštvo za Evroligo registriral nekaj nadarjenih košarkarjev iz svoje mladinske ekipe. Med njimi tudi obetavnega slovenskega branilca Urbana Klavžarja.

V evroligaški konkurenci so bile na sporedu tekme 26. kroga.

Baskonia prek Beograjčanov, slab dan Dragića, Asvel ugnal vodilno Barcelono
Sportal
četrtek, 25. februar 2021 ob 10:58
Košarkarji Baskonie Vitorie so v 26. krogu evrolige zanesljivo s 87:67 premagali Crveno zvezdo. Zoran Dragić je za zmagovalce odigral slabih osem minut, v tem času pa zbral en skok.

Dončićeva mama: "Hvala bogu, da smo v Dallasu"
ponedeljek, 22. februar 2021 ob 10:52
Mama Luke Dončića je v Teksasu našla svoj dom.

Prepelič ob zmagi Valencie Realu natresel enajst točk
petek, 19. februar 2021 ob 23:15
Košarkarji Valencie so v španskem derbiju 25. kroga Evrolige z 89:78 premagali Real Madrid. Klemen Prepelič je za zmagovalce dosegel enajst točk.

Številke ne lažejo. Luka Dončić najboljši vseh časov!
četrtek, 18. februar 2021 ob 20:27
V ligi NBA se je preizkusilo že ogromno evropskih košarkarjev. Na stotine. Ko smo se osredotočili na podatek, koliko točk v povprečju dosegajo...

Barcelona za 26. pokalno lovoriko nadigrala Real Madrid
ponedeljek, 15. februar 2021 ob 16:52
V finalu zaključnega turnirja košarkarskega kraljevega pokala je Barcelona z 88:73 v Madridu premagala Real. 26. so bili Katalonci najboljši v tem tekmovanju, osvojili pa so prvo lovoriko pod...