Martina Ratej

Tri sedmice in mladinsko zlato
Primorske novice
ponedeljek, 22. julij 2019 ob 06:00
Konec tedna so slovenski atletski reprezentanti tekmovali v članski diamantni ligi in na evropskem mladinskem prvenstvu. V diamantni ligi so bili trikrat sedmi, na mladinskem evropskem prvenstvu...

Vukovič in Pepelnak 5. na EP, najboljša letošnja znamka najhitrejšega Slovenca
Celje.info
nedelja, 21. julij 2019 ob 18:07
Na evropskem prvenstvu v atletiki do 20 let je član Kladivarja, Jan Vukovič, v teku na 800 metrov ugnal vso

Janežiču uspel najboljši dosežek sezone
nedelja, 21. julij 2019 ob 17:35
Luka Janežič, Martina Ratej in Anita Horvat so na diamantni ligi v Londonu zasedli sedma mesta. Janežič se približuje normi za SP.

Janežič se je z izidom sezone približal normi za SP
nedelja, 21. julij 2019 ob 16:52
Luka Janežič je na diamantni ligi v Londonu osvojil sedmo mesto na 400 m, s časom 45,49 je postavil svoj najboljši letošnji izid in 19 stotink zaostal za normo za SP v Dohi.

Izid sezone za najboljšega Slovenca
nedelja, 21. julij 2019 ob 16:22
V zadnjih sezonah najboljši slovenski atlet stopnjuje formo.

Slovenki zmanjkale tri stotinke, padel tudi evropski rekord
sobota, 20. julij 2019 ob 20:37
Slovenska atletinja Anita Horvat je z las zgrešila normo za SP. Osvojila je sedmo mesto. Enako uvrstitev je vpisala tudi metalka kopja Martina Ratej.

Horvatova za las ob normo za svetovno prvenstvo
sobota, 20. julij 2019 ob 16:17
Anita Horvat (Velenje) je prvi dan atletske diamantne lige v Londonu v teku na 400 m zasedla sedmo mesto in z izidom sezone 51,83 sekunde le za tri stotinke zgrešila normo (51,80) za svetovno...