Ratejevi na SP v atletiki ni uspelo.

Ratejeva pod načrti
Primorske novice
četrtek, 10. avgust 2017 ob 06:00
Peti dan svetovnega atletskega prvenstva je prinesel deveto mesto naše metalke kopja Martine Ratej in slovo mlade tekačice na 400 m z ovirami Agate Zupin v polfinalu.

Barbora Špotakova v Londonu po poteh Moa Faraha
sreda, 9. avgust 2017 ob 18:50
Najuspešnejša češka metalka kopja Barbora Špotakova ostaja neporažena na olimpijskem stadionu v Londonu.

Déjà vu: finale povsem druga zgodba kot kvalifikacije
sreda, 9. avgust 2017 ob 06:00
London – Nekakšen déjà vu z velikih atletskih tekmovanj je doživela Martina Ratej v finalu svetovnega prvenstva v Londonu. Potem ko je zablestela v kvalifikacijah, je bilo v tekmi za...

Van Niekerk zanesljivo do zlate medalje
torek, 8. avgust 2017 ob 23:36
Peti dan 16. svetovnega prvenstva v atletiki v Londonu so podelili pet kompletov medalj.

Težki trenutki resnice Martine Ratej
torek, 8. avgust 2017 ob 22:50
Slovenska rekorderka v metu kopja Martina Ratej je v finalu svetovnega prvenstva izvedla le tri mete in končala na devetem mestu. Agata Zupin izpadla v polfinalu teka na 400 m z ovirami.

Ratejevi bi met iz kvalifikacij prinesel bron: Ni se posrečilo
Sportal
Slovenska atletinja Martina Ratej je v finalu 16. svetovnega prvenstva v Londonu zasedla deveto mesto z 61,05 metra, ki jih je dosegla v prvi seriji....