Internet Explorer

Francoski uspeh v Anterselvi, Polona Klemenčič zgrešila petkrat
petek, 21. januar 2022 ob 15:16
Justine Braisaz-Bouchet je zmagovalka individualne biatlonske preizkušnje v Anterselvi. Z enim zgrešenim strelom je za 51 sekund ugnala drugouvrščeno rojakinjo Julio Simon, ki je imela dve...

Goggia najhitrejša na treningu smuka v Cortini d'Ampezzo, Ilka Štuhec 10.
petek, 21. januar 2022 ob 13:45
Italijanska alpska smučarka Sofia Goggia je bila najhitrejša tudi na drugem treningu pred smukom za svetovni pokal v Cortini d'Ampezzo.

Kilde z izjemnim smukom do zmage na Streifu, Slovenci popravili vtis
petek, 21. januar 2022 ob 08:21
Prestižni smuk za svetovni pokal v Kitzbühelu je dobil Norvežan Aleksander Aamodt Kilde. Drugo mesto je osvojil Francoz Johan Clarey, tretji pa s številko 43 še en Francoz Blaise Giezendanner.

Kopitar le ublažil poraz Kingsov proti Coloradu
petek, 21. januar 2022 ob 07:19
Hokejisti Los Angelesa so v noči na petek v Ligi NHL izgubili domači obračun s Coloradom. Ta je bil boljši s 4:1. Edini zadetek za Kingse je dosegel Anže Kopitar.

Bilbao izločil Barcelono, Real z igralcem manj do preobrata v podaljšku
četrtek, 20. januar 2022 ob 23:58
Malo je manjkalo, pa bi vsi trije španski velikani izpadli v osmini finala kraljevega pokala. Athletic iz Bilbaa je z izjemno predstavo na vročem San Mamesu izločil branilko naslova Barcelono s...

Železarji po slabem začetku do vrha napolnili mrežo Linza
četrtek, 20. januar 2022 ob 21:36
Hokejisti Sija Acronija Jesenic so v predzadnjem krogu rednega dela Alpske lige odpravili Steel Wings Linz kar z 11:3. Železarji so blesteli v zadnji tretjini, ko so zadeli šestkrat.

Goggii padec ni pustil posledic: Italijanka v Cortini že najhitrejša na treningu
četrtek, 20. januar 2022 ob 13:33
Sofia Goggia je bila najhitrejša na prvem treningu smuka pred tekmo svetovnega pokala v Cortini d'Ampezzo. Ilka Štuhec je na 17. mestu zaostala 1,55.