Matic Skube

Avstrija po 12 letih znova slavi dvojno smučarsko krono
nedelja, 16. marec 2014 ob 13:57
Medtem ko je Anna Fenningar novinka med dobitniki velikega kristalnega globusa, pa se njen vrstnik Marcel Hirscher veseli že tretje zaporedne zmage v skupnem seštevku svetovnega pokala.

Slovensko alpsko smučanje na najnižji možni stopnji - in prihodnost ni nič svetlejša
sreda, 12. marec 2014 ob 06:30
Slovenski alpski smučarji so letos osvojili 108 točk – 700 manj od Tine Maze. In 25 manj od Ilke Štuhec, ki se je januarja poškodovala.

Zoran Predin je vendarle prišel do satire
ponedeljek, 10. marec 2014 ob 06:05
Tradicionalni pokal Vitranc je ponovno osvetlil slepo ulico, v katero je že pred leti zapeljal slovenski moški smučarski voz, a še kar ni našel moči za pot nazaj in izbiro nove smeri.

Vitranc je spet nastavil ogledalo
nedelja, 9. marec 2014 ob 16:00
Slovenska smučarska reprezentanca se od pokala Vitranc, tradicionalnih tekem svetovnega pokala, že drugo zaporedno sezono poslavlja brez ene same osvojene točke.

Nemška invazija na Kranjsko Goro: Neureuther pred Dopferjem
nedelja, 9. marec 2014 ob 13:04
Kranjska Gora - V današnjem slalomu za 53. pokal Vitranc na podkorenski strmini ima Avstrijec Marcel Hirscher lepo priložnost, da se pred finalom sezone svetovnega pokala v Švici spet...

nedelja, 9. marec 2014 ob 12:08
Mitja Valenčič se od svoje dolgoletne kariere v alpskem smučanju v Kranjski Gori po odstopu ni najbrž poslovil tako, kot bi si želel, kljub temu pa ga je v cilju pričakal glasen aplavz.

VIDEO in FOTO: Neureuther slavil v Kranjski Gori, Valenčič se poslavlja z odstopom
nedelja, 9. marec 2014 ob 10:38
Felix Neureuther je zmagovalec slaloma za svetovni pokal v alpskem smučanju v Kranjski Gori. Nemško slavje je z drugim mestom dopolnil Fritz Dopfer, tretji je bil Norvežan Henrik...