Svetovno prvenstvo v nogometu

Slovenci še zadnjič napeli sile za dostojno slovo od SP
sobota, 9. september 2023 ob 08:24
Slovenski košarkarji so ob 10.45 začeli tekmo z Italijani za končno sedmo mesto na svetovnem prvenstvu.

F. Wagner: Od prvega dne verjamemo, da lahko premagamo vsakogar
sobota, 9. september 2023 ob 06:56
"Nismo še tam, kjer si želimo biti. Ta ekipa hoče zlato," so bili samozavestni nemški košarkarji po zmagi v polfinalu svetovnega prvenstva nad ZDA (113:111). V finalu se bodo pomerili s Srbijo.

Luka Dončić je sprožil zaskrbljujoč alarm
sobota, 9. september 2023 ob 00:00
Slovensko košarkarsko reprezentanco danes čaka zadnja tekma na SP. Ob 10.45 se bo za sedmo mesto udarila z Italijo. Znova bo na parketu tudi kapetan Luka Dončić, ki je priznal, da leva stegenska mišica ni v redu.

Messi dosegel edini gol za zmago Argentine
petek, 8. september 2023 ob 21:38
Nogometne reprezentance v Južni Ameriki so začele s kvalifikacijami za SP 2026 v Kanadi, Mehiki in ZDA. Svetovni prvaki Argentinci so premagali Ekvador z 1:0, edini gol pa je s prostega strela dosegel Lionel Messi (na fotografiji, dpa). Tudi...

Zmaga za Borišo Simanića: Dal si nam ledvico, mi ti bomo srce
petek, 8. september 2023 ob 18:55
Impresiven je pogled na uspehe Svetislava Pešića, ki je srbsko reprezentanco popeljal v finale svetovnega prvenstva, kjer ga čaka dvoboj z Nemčijo, s katero je leta 1993 postal evropski prvak.

Američani poraženi, gledali bomo evropski finale
petek, 8. september 2023 ob 18:18
Za zlato odličje se bosta pomerili Srbija in Nemčija.

Nemci stresli Američane, gledali bomo evropski finale
Svet 24
petek, 8. september 2023 ob 17:37
Košarkarska reprezentanca Nemčije se je uvrstila v finale letošnjega svetovnega prvenstva na Japonskem, Filipinih in v Indoneziji, potem ko je na drugi polfinalni tekmi v Manili premagala ZDA s...