Raša Sraka Vuković

Na SP v Pariz osem judoistov
petek, 5. avgust 2011 ob 15:49
Izola - Pariz bo med 23. in 28. avgustom gostil letošnje svetovno prvenstvo v judu, kamor bo odpotovalo tudi osem slovenskih predstavnikov.

29. Kranfest bodo otvorili z odbojko na mivki
petek, 29. julij 2011 ob 07:38
Kranj - V Kranju se danes začenja letošnji Kranfest - tradicionalna kranjska noč. Za uvod bodo poskrbeli s športom.

Slovenska vojska s svetovnih iger z devetimi kolajnami
torek, 26. julij 2011 ob 19:18
Ljubljana - Reprezentanca Slovenske vojske se je danes vrnila s petih svetovnih vojaških iger v Rio de Janeiru, na katerih je osvojila devet kolajn.

Žolnirjeva zlata v Riu
petek, 22. julij 2011 ob 16:24
Slovenska judoistka Urška Žolnir je na svetovnih vojaških igrah v brazilskem Riu de Janeiru osvojila zlato odličje. V kategoriji do 63 kilogramov je brez večjih težav opravila s...

Nareksova in Ceraj uspešna v Venezueli
sreda, 13. julij 2011 ob 10:26
Miami - Od začetka julija so se judoisti pomerili za točke svetovnega pokala na dveh tekmovanjih, v Miamiju je bila Raša Sraka tretja, v Venezueli pa sta bila Petra Nareks in Matjaž Ceraj druga.

Maček: Letos bo najtežje
sreda, 22. junij 2011 ob 00:20
Letošnjo serijo turnirjev v odbojki na mivki na najvišji ravni bodo vnovič sestavljali štirje turnirji. Serija se bo začela z moškim turnirjem 15. in 16. julija v Mokronogu, nadaljevala od 20....

DP spet v Kranju finale v Mozirju
torek, 21. junij 2011 ob 13:18
Ljubljana - Letošnjo serijo turnirjev v odbojki na mivki, na najvišji ravni, bodo vnovič sestavljali štirje turnirji.