Slovenska nogometna reprezentanca najprej na Malto, nato na novo zelenico v Stožice. Iličić je še naprej jeziček na tehtnici.

Trener Maribora razkril, kaj je dodana vrednost Josipa Iličića: "Kar mi je še posebej všeč, je spoznanje, da ..."
Ekipa
ponedeljek, 18. marec 2024 ob 13:27
Josip Iličić je na tekmi s Koprom spet zablestel. Več na Ekipa24.si

Kakšen gol! Josip Iličić se je proti Kopru podpisal pod pravo mojstrovino (video)
Ekipa
ponedeljek, 18. marec 2024 ob 06:44
Josip Iličić je še naprej v izjemni formi. Več na Ekipa24.si

Olimpija ne sledi več Celju, za hrbet ji diha Maribor
Delo
nedelja, 17. marec 2024 ob 22:00
Po tretjem zaporednem neodločenem izidu prvaki že 12 točk za Celjani, ki so v 27. kolu 1. SNL v 93. minuti ugnali Radomljane. Josip Iličić kot v starih časih.

Celjani z golom v 93. minuti naredili korak k naslovu, dva gola Iličića
zurnal24.si
nedelja, 17. marec 2024 ob 18:31
Nogometaši Celja so v 27. krogu Prve lige Telemach premagali ekipo Kalcerja iz Radomelj z 2:1 (1:1).

Na krilih Iličića Maribor premagal Koper
Maribor24.si
nedelja, 17. marec 2024 ob 17:40
Prva liga Telemach, 27. krog. V Ljudskem vrtu so gostovali nogometaši Kopra.

Dva gola Iličića in prvenec Barišića za slavje Maribora; Celjani do zmage v 93. minuti
RTV Slovenija
nedelja, 17. marec 2024 ob 13:00
V obračunu prvo- in zadnjeuvrščene ekipe Prve lige so se vodilni Celjani srečno izvlekli z golom v 93. minuti (2:1). Celje pred drugouvrščeno Olimpijo ima 12 točk prednosti. Maribor je...