Julijana Bizjak Mlakar

Erjavec obtožil Šarca za razpad svetniške skupine
torek, 17. april 2018 ob 00:00
Novinarka Anita Vošnjak v članku z zgornjim naslovom (Dnevnik, 12. aprila, 3. stran) kot dejstvo našteva očitke dveh bivših članov DeSUS na...

Maribor s šestimi goli odprl boj za prvaka
nedelja, 15. april 2018 ob 21:17
Maribor je na zadnjih dveh tekmah v gosteh zabil kar enajst golov. Državni prvaki so po Triglavu visoko odpravili tudi Gorico in se vodilni Olimpiji približali na pet točk zaostanka.

Maribor kot burja čez Gorico
nedelja, 15. april 2018 ob 18:45
Mariborski nogometaši so vpisali visoko zmago proti Novogoričanom.

Maribor na krilih Zahovića razbil Novo Gorico, Olimpija je vse bližje
Sportal
nedelja, 15. april 2018 ob 18:42
Maribor je v 27. krogu Prve lige Telekom Slovenije Novi Gorici natresel kar pol ducata golov. Dvakrat je bil uspešen vroči Luka Zahović. Mariborčani so tri gole dosegli v razmiku štirih minut....

Recept iz Kranja učinkovit tudi v Novi Gorici, Maribor prepolovil prednost Olimpije

Maribor v Novi Gorici do vrha napolnil domačo mrežo
nedelja, 15. april 2018 ob 13:00
Danes so na sporedu še tri tekme Prve lige TS. Maribor je v gosteh s kar 6:0 nadigral Gorico in zdaj za Olimpijo zaostaja še pet točk.

Domžale prihajajo v Stožice po Olimpijin skalp
sobota, 14. april 2018 ob 09:00
V prvi slovenski nogometni ligi bodo s tekmama 27. kroga sklenili tretjo četrtino tekmovanja. Osrednji dogodek bo današnji derbi Ljubljanske kotline v Stožicah med Olimpijo in Domžalami, ki bo odločilen za razplet prvenstva.