FIRENCE – V Firencah poteka pogreb pred dnevi tragično umrlega kapetana nogometnega kluba Fiorentina Davideja Astorija, ki je v spanju umrl

Zmago v solzah posvetil Astoriju
Sportal
četrtek, 8. marec 2018 ob 10:50
Solz ni zadrževal že pred tekmo, ko so se nogometaši Juventusa in Tottenhama na Wembleyju z minuto molka poklonili spominu na Davideja Astorija. Podobno je bilo tudi po srečanju, ko je Giorgio...

V ŽIVO: Ganljivo slovo od umrlega nogometaša
četrtek, 8. marec 2018 ob 09:05

Juventus s preobratom v četrtfinale lige prvakov
sreda, 7. marec 2018 ob 22:57

Argentinski dvojec zrežiral preobrat
sreda, 7. marec 2018 ob 22:51
London – Povratna tekma osmine finala med Tottenhamom in Juventusom je bila na Wembleyju napeta do zadnjih sekund. Premoč domačinov v prvem polčasu je z golom v 39. minuti kronal Korejec...

Juventus z dvema streloma v okvir vrat v četrtfinale
sreda, 7. marec 2018 ob 22:47
Po Real Madridu in Liverpoolu sta si napredovanje v četrtfinale lige prvakov zagotovila še Juventus in Manchester City.

Ni ga zmedel niti sodnik: Juventus po velikem preobratu izločil Angleže! #video
Sportal
sreda, 7. marec 2018 ob 22:35
Po Realu in Liverpoolu sta se v četrtfinale lige prvakov uvrstila še Manchester City in Juventus, ki je na Wembleyju z 2:1 premagal Tottenham.