Aleš Gorza

Raich za las ujel zlato
nedelja, 7. december 2008 ob 22:33
Benjamin Raich je za stotinko sekunde ujel prvo mesto na drugegem veleslalomu v novi sezoni v Beaver Creeku. Edini slovenski finalist Aleš Gorza je osvojil enajsto mesto.

Raich zmagal za vsega stotinko
nedelja, 7. december 2008 ob 22:22
Benjamin Raich je veleslalom v Beaver Creeku dobil s stotinko prednosti pred vodilnim iz prve vožnje Tedom Ligetyjem. Edini slovenski finalist Aleš Gorza je osvojil enajsto mesto.

Ligety vodi po prvi vožnji veleslaloma v Beaver Creeku, Gorza enajsti
nedelja, 7. december 2008 ob 19:33
Američan Ted Ligety je bil s časom 1:11,31 najhitrejši v prvi vožnji drugega veleslaloma za svetovni pokal nove sezone v Beaver Creeku. Najboljši slovenski veleslalomist Aleš Gorza si je z...

Ligety vodi po prvi vožnji, Gorza enajsti
nedelja, 7. december 2008 ob 19:22
Američan Ted Ligety je bil s časom 1:11,31 najhitrejši v prvi vožnji drugega veleslaloma za svetovni pokal nove sezone v Beaver Creeku. Aleš Gorza je bil enajsti.