Drew Doughty

Kopitar za zanesljivo zmago Kraljev načel mrežo Arizone
sreda, 25. oktober 2023 ob 08:24
Na šesti tekmi sezone so hokejisti Los Angelesa tretjič zmagali. S 6:3 so ugnali Arizono. Domači kapetan Anže Kopitar je k zmagi prispeval zadetek in podajo.

Kar nekaj časa bo trajalo, da bo dojel
Sportal
nedelja, 22. oktober 2023 ob 13:09
Slovenski hokejski as Anže Kopitar je ponoči ob porazu svojega moštva Los Angeles Kings proti Boston Bruins postal rekorder po številu odigranih tekem v rednem delu severnoameriške lige NHL v...

Anže Kopitar spisal zgodovino: "Trajalo bo, da vse to dojamem!"
nedelja, 22. oktober 2023 ob 10:12
Anže Kopitar je postal rekorder po številu nastopov za Los Angeles Kings.

Anže Kopitar rešil točko, zmaga po podaljšku pa odšla v Carolino
nedelja, 15. oktober 2023 ob 08:13
Los Angeles KIngs so osvojili prvo točko v sezoni, gol za izenačenje proti gostom iz Caroline je dobro minuto pred koncem zabil slovenski as.

Kopitar z Los Angelesom na uvodnem dejanju sezone poražen
četrtek, 12. oktober 2023 ob 07:56
Najboljši slovenski hokejist Anže Kopitar je vstopil v svojo 18. sezono v Ligi NHL. Z Los Angelesom je uvodni dvoboj izgubil. Na domačem ledu so morali Kralji priznati premoč Coloradu (2:5).

Moore zadel v podaljšku, Kralji na pol poti v drugi krog
sobota, 22. april 2023 ob 07:05
Hokejisti Los Angelesa so na tretji tekmi 1. kroga končnice Lige NHL s 3:2 premagali Edmonton in v seriji povedli z 2:1. Odločal je podaljšek, v katerem je bil junak Trevor Moore.

Edmonton vrnil udarec, Kopitar tokrat praznih rok #video
četrtek, 20. april 2023 ob 07:29
Hokejisti Los Angeles Kings so v Edmontonu na drugi tekmi prvega kroga končnice lige NHL ostali praznih rok. Oilers so dobili prvo tretjino z 2:0,...