ŠKL

Barič: "Ženska košarka je taka kot moška"
sobota, 25. april 2009 ob 10:29
Na zaključnem turnirju ŠKL-ja se je predstavila tudi 16-letna članska reprezentantka Nika Barič, ki je bila izbrana za najkoristnejšo igralko v kategoriji dijakinj.

Korošec: "Končati šolo, potem pa Evroliga"
petek, 24. april 2009 ob 12:49
Za nami je 14. sezona Šolske košarkarske lige, s katero je zadovoljen tudi oče tekmovanja in njegov direktor Vojko Korošec, ki se pohvali z vedno bolj polnimi dvoranami.

Veselili so se Ljubljančani in Celjanke
petek, 24. april 2009 ob 01:03
Drugi finalni dan letošnje sezone šolske košarkarske lige v Ljubljani je bil rezerviran za najboljše košarkarske ekipe ter navijaške in akrobatske skupine. Prve so se no vega naslova veselile košarkarice I. gimnazije Celje, ki so premagale gimnazijo Šentvid z 69:45.

Zaključek ŠKL-ja v sliki
četrtek, 23. april 2009 ob 19:06
Ljubljana - Pred razigranim občinstvom dvorane Tivoli so se v sredo pomerile najboljše odbojkarske ekipe in plesne skupine, v četrtek pa še košarkarske ekipe ter navijaške in akrobatske navijaške skupine.

Celjanke potrdile premoč
četrtek, 23. april 2009 ob 15:05
Ljubljana - Košarkarice prve gimnazije v Celju so na prvi tekmi finala 14. sezone ŠKL košarke potrdile svojo premoč na srednješolskih igriščih in se po zmagi nad Šentvidčankami veselile novega naslova prvakinj.

V živo: Finalna prireditev Šolske košarkarske lige
četrtek, 23. april 2009 ob 12:13
V Tivoliju poteka zaključna prireditev 14. sezone ŠKL-ja, na kateri se za naslov prvaka borijo osnovnošolci, dijakinje in dijaki. Znani so že tudi zmagovalci odbojkarske lige.

Novomeščani na krilih navijačev do novega naslova
sreda, 22. april 2009 ob 18:24
Ljubljana - Dijaki Šolskega centra Novo mesto nadaljujejo z uspehi v projektu ŠKL. Novomeški odbojkarji so namreč ubranili lani priigrani naslov prvakov.