Domen Prevc

Petru Prevcu v Trondheimu manj kot točka zmanjkala do zmage
torek, 12. marec 2024 ob 17:03
Slovenski as Peter Prevc (280 točk), ki se bo prihodnji teden po finalu v Planici poslovil od smučarskih skokov, v svetovnem pokalu niza uspehe. Enaintridesetletnik je na srednji skakalnici v Trondheimu zasedel drugo mesto in za manj kot točko (0,9)...

Peter Prevc znova na zmagovalnem odru
torek, 12. marec 2024 ob 16:53
Slovenski skakalni šampion Peter Prevc se je na tekmi za svetovni pokal v Trondheimu izkazal z odličnim drugim mestom.

Neverjetno, Peter Prevc za mišjo dlako ostal brez zmage
torek, 12. marec 2024 ob 16:45
Peter Prevc je v Trondheimu osvojil drugo mesto, za 0,9 točke ga je ugnal Japonec Robert Kobajaši. A treba je poudariti, da je imel v finalu Peter najslabše razmere.

Rjoju Kobajaši zmagal, Peter Prevc pa tik za njim
torek, 12. marec 2024 ob 15:59
Norveška turneja 'ostrega zraka' v smučarskih skokih se je po dnevu premora nadaljevala v Trondheimu, prizorišču svetovnega prvenstva prihodnje leto. Zmagal je Japonec Rjoju Kobajaši, Peter...

Peter Prevc za devet desetink ob zmago v Trondheimu
torek, 12. marec 2024 ob 11:30
Peter Prevc je četrtič v zadnjih treh tednih na tekmah svetovnega pokala osvojil drugo mesto. Na srednji napravi v Trondheimu je za zmagovalcem Rjojujem Kobajašijem zaostal zgolj za 0,9 točke.

Družina Prevc napovedala, da bo norveška turneja nekaj posebnega
ponedeljek, 11. marec 2024 ob 07:45
Smučarski skoki: Nika Prevc je v Oslu znova stopila na stopničke, Domen včeraj 4., Peter je visoko v seštevku turneje

Čudovit dan za Domna in Niko
Slovenske novice
ponedeljek, 11. marec 2024 ob 05:31
Domen Prevc je bil v nedeljo blizu zmagi, a tudi po 4. mestu ni bil razočaran. Nika Prevc z jeklenimi živci znova stopila na stopničke.