Ana Velenšek

Lucija Polavder zmagala, Ana Velenšek druga
Slovenske novice
sobota, 27. april 2013 ob 17:18
V finalu kategorije do 78 kilogramov se je pomerila s Francozinjo Lucie Louette.

EP: Ana Velenšek druga, Matjaž Ceraj peti
Svet 24
sobota, 27. april 2013 ob 17:05
Slovenska judoistka Ana Velenšek je na evropskem prvenstvu v Budimpešti osvojila drugo mesto.

Lucija Polavder evropska prvakinja
sobota, 27. april 2013 ob 16:58
Budimpešta - Zadnji dan posamičnega evropskega prvenstva judoistov in judoistk v Budimpešti je bil znova uspešen tudi za slovensko izbrano vrsto.

Polavderjevi zlato, Velenškovi srebro
sobota, 27. april 2013 ob 15:34
Judoistka Lucija Polavder je na evropskem prvenstvu v Budimpešti osvojila zlato medaljo v kategoriji nad 78 kg. Njen uspeh je s srebrom dopolnila Ana Velenšek.

Polavderjeva, Velenškova in Ceraj v polfinalu EP
sobota, 27. april 2013 ob 14:11
Mihael Žgank in Igor Spasojević sta v kategoriji do 90 kilogramov po porazih v uvodnih borbah izpadla in ostala brez uvrstitev.

Lucija Polavder zlata, Ana Velenšek pa srebrna na EP
sobota, 27. april 2013 ob 13:48
Slovenska judoistka Lucija Polavder je zmagala na evropskem prvenstvu v Budimpešti v kategoriji nad 78 kilogramov. V finalu se je pomerila s Francozinjo Emilie Andeol. Že pred tem je...

sobota, 27. april 2013 ob 13:47
Budimpešta - Slovenski judoisti Lucija Polavder nad 78 kg, Ana Velenšek do 78 kg in Matjaž Ceraj nad 100 kg so si na evropskem prvenstvu v Budimpešti priborili polfinalne nastope.