Jan Polanc

Wright odgovarja Rogliču: Bil je samo dirkaški incident
sobota, 10. september 2022 ob 08:18
Potem ko je v petek slovenski kolesarski as Primož Roglič na spletni strani Jumbo-Visme za padec v 16. etapi dirke po Španiji in posledičen odstop okrivil kolesarja Freda Wrighta, so se odzvali...

Danskemu kolesarskemu sprinterju Pedersenu še tretja etapa na Vuelti, Jan Polanc trinajsti
petek, 9. september 2022 ob 18:49
V skupnem seštevku dve etapi pred koncem, med katerima skupni vrstni red lahko spremeni le še sobotna, še naprej vodi Belgijec Remco Evenepoel.

Pedersen dopolnil hat-trick, Evenepoel še korak bližje zmagi
petek, 9. september 2022 ob 17:54
Edini preostali slovenski predstavnik na dirki po Španiji Jan Polanc je v 19. etapi osvojil 13. mesto.

Zeleni Pedersen še tretjič najhitrejši, rdeči Evenepoel brez dela
Sportal
petek, 9. september 2022 ob 13:20
Zmagovalec 19. etape letošnje Dirke po Španiji je Danec Mads Pedersen (Trek - Segafredo). V ciljnem sprintu je bil močnejši od Britanca Freda Wrighta (Bahrain Vicotorious) in Belgijca Giannija...

"Vse je bilo pisano na kožo Primoža Rogliča"
petek, 9. september 2022 ob 12:17
Kolesarski svet je trenutno tudi pri nas precej v senci odbojke in košarke. Se pa vztrajno končuje še tretja tritedenska dirka v tem letu.

Pedersen spet najhitrejši, Roglič jezen na Wrighta
petek, 9. september 2022 ob 10:30
Zelena majica ima pravega lastnika. Mads Pedersen je bil najhitrejši na 19. etapi dirke po Španiji, Jan Polanc ostaja na 12. mestu.

Evenepoel ob odsotnosti Rogliča melje tekmece
četrtek, 8. september 2022 ob 18:42
Do konca španske pentlje so le še tri etape. V današnji je vodilni kolesar naredil velik korak proti skupni zmagi.