sobota, 24. november 2018 ob 12:53

Trstenjakova peta v Osaki, Taširujeva ostaja nerešljiva uganka
Sportal
sobota, 24. november 2018 ob 12:30
Olimpijska prvakinja Tina Trstenjak je na grand slamu v Osaki, zadnjem velikem judoističnem tekmovanju letos, zasedla peto mesto v kategoriji do 63 kilogramov. V borbi za bron jo je še sedmič v...

Olimpijska prvakinja Tina Trstenjak je na grand slamu v Osaki, zadnjem velikem judoističnem tekmovanju letos, zasedla peto mesto v kategoriji do 63...

Zakaj slovenski zdravniki zaupajo dr. Kristini Mikek?
torek, 9. oktober 2018 ob 07:13
Zdravniki sami priznavajo, da so ob pri kakršnemkoli kirurškem posegu glede izbire zdravnika najbrž nekoliko bolj zahtevni kot običajni pacienti. Tudi pri odpravi dioptrije ni nič drugače.

Svoje sanje je dosanjala v Riu
Slovenske novice
sreda, 3. oktober 2018 ob 08:00
LJUBLJANA – Celjska judoistka Vlora Beđeti, ki je svoj največji uspeh dosegla leta 2013 na svetovnem prvenstvu v Riu de Janeiru,

Pride, vrže, gre
petek, 28. september 2018 ob 07:00

Denarja je precej, še več je prisklednikov
petek, 28. september 2018 ob 06:45
BAKU – Da je slovensko zastopstvo v judu izjemen niz osvajanja kolajn nadaljevalo tudi na svetovnem prvenstvu v Bakuju, je ob